Tuesday, November 16, 2010

Referate

Komentoni ne kete postim per te kerkuar referate per te cilat keni nevoje dhe daten kur keni nevoje ta merrni ate referat.

67 comments:

 1. po referat per maturen e ketij viti

  ReplyDelete
 2. Pershendetje emrim eshte elvis ...me duhet nje referat per nevelen e ernest koliqit djepi arit ....per cdo gja me kontaktoni ne e-mail :elvis_hila@zbavitu.net.....do kisha dasht ce te jet gati me date 7.11.2011

  ReplyDelete
  Replies
  1. This comment has been removed by the author.

   Delete
 3. Pershendetje keni referatin e Darkes se gabur.
  nqofse po mund te me kontaktoni ne kete email bimi_s2@hotmail.com

  ReplyDelete
 4. me duhet referati i romanit ''Shkelqimi dhe renia e shokut Zylo''nga Dritero Agolli me kontaktoni ne kete email ermalkrenzi@gmail.com ose ne messi_19@alboweb.com do te kisha dasht qe te jete gati deri me 14 shkurt

  ReplyDelete
 5. vetem dashta me ju thon faleminderit qe po na jepni referatat edhe per lektyren nita faleminderit nukk me duhet ndonje tjeter <3

  ReplyDelete
 6. nese keni mundesi ndonje referat per kl 8 .me kontaktoni ne e-mail timi-diti-lindi@hotmail.com

  ReplyDelete
 7. Kam nevoje per Zogu dhe Kulla nga Rrahman Dedaj kam kohe deri ne daten 17 tetor. Ju lutem sa me shpejt ta publikoni referatin e ketij libri

  ReplyDelete
 8. referat per nje teme patriotike per matura ju lutem...m duhet per sot gati

  ReplyDelete
 9. me duhet referati i lektyres "Albumi" fan.N.noli sa ma shpejt nese mundeni per neser 4 janar

  ReplyDelete
  Replies
  1. me duhet referati i lektyres "Albumi" fan.N.noli sa ma shpejt nese mundeni per neser

   Delete
 10. A mundeni nje referat te kadares per neser

  Engjell1997@gmail.com

  ReplyDelete
 11. me duhet nje referate i librit iliada per tani ju lutem neser me duhet ta dorezoj, mund te me ndihmoni, me ktheni pergjigje plz

  ReplyDelete
 12. pershendetje me duhet nje referat i romanit "Malesorja" per tani.

  ReplyDelete
 13. Me duhet referat i Lirikat e Zef Serembes, nese ka mundesi email adresa abajraktari16@gmail.com

  ReplyDelete
 14. do jau dija shum per nder nese do me dergonit referatin romanit "Gjenerali i ushtris se vdekur" ne kete eamil ademveliu99@gmail sepse me te vertet me nevojitet shummmmm shummmm...........

  ReplyDelete
 15. ju lutem nese mundeni referatin e fan s. noli albumi

  ReplyDelete
 16. ju lutem referatin e fan s. noli albumi

  ReplyDelete
 17. ju lutem nese mundeni referatin fan s. noli album elmail azstrat5@gmail.com

  ReplyDelete
 18. ju lutem a mund te ma dergoni referatin e romanit "KESHTJELLA" te I.Kadares ne kete email ademveliu99@gmail.com ne daten 29.01.2014 sepse me nevojitet me te vertet shumm shumm. Do jau dija shummmmm per nder nese do ma dergonit pls

  ReplyDelete
 19. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 20. a mundeni te ma dergoni referatin "Shkelqimi dhe renia e shokut Zylo" e kam urgjent tani

  ReplyDelete
 21. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 22. a mundeni me ma dergu referatin e njeres prej ketyren veprave te ismail kadares: "frymezimet djaloshare",gjenerali i ushtris se vdekur","dimri i vetmis se madhe","enderrimet"..dergomani sot ne kete email : onzza.07@hotmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. A mundeni me ma dergu me shpejt referatin qe e kam kerku me heret nese keni mundesii neser se po me duhet ne emailon onzza.07@hotmail.com

   Delete
 23. a mundeni me ma dergu referatin e lektyres "Albumi" Fan.N sa me shpejt nese mundeni neser me 7 korrik robertinab97@gmail.com

  ReplyDelete
 24. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 25. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 26. me duhet referati i vepres albumi per kl 7 per neser sa me shpejtt

  ReplyDelete
 27. prsh m e duhet drama mosha e bardh nga dritero agolli ju lutm sa me shpejt

  ReplyDelete
  Replies
  1. This comment has been removed by the author.

   Delete
 28. prsh, me duhet referati per vepren Arti per te fituar miq dhe pushtet
  sa me shpejte , sa me shpejte

  ReplyDelete
 29. Te lutem mund te me japesh nje referat per veprat e lasgush porade it....per nsr

  ReplyDelete
 30. ju lutem me duhet referati i vepres letrare zonja bovari per neser e gustav flober

  ReplyDelete
  Replies
  1. referati i zonjes bovari ju lutem me duhet me sonte patjeter nese keni mundsi

   Delete
 31. Me duhet referatin I albumit nga autori fan noli

  ReplyDelete
 32. Me duhet referatin I albumit nga autori fan noli

  ReplyDelete
 33. Me duhet referati i lektyres albumi nga autori Fan S. Noli

  ReplyDelete
 34. Me duhet referati i lektyres albumi nga autori Fan S. Noli

  ReplyDelete
 35. Me duhet referati i lektyres albumi nga autori Fan S. Noli

  ReplyDelete
 36. me duhet referati i lektyres albumi nga fan s noli sot

  ReplyDelete
 37. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 38. Kam nevoj per sot referatin albumi sepse newer fillon shkolla

  ReplyDelete
 39. Kam nevoj per sot referatin albumi sepse newer fillon shkolla

  ReplyDelete
 40. Kam nevoj per sot referatin albumi sepse newer fillon shkolla

  ReplyDelete
 41. Me duhet referati albumi sepse neser do e qoj ne shkoll

  ReplyDelete
 42. Ju lutem referati albumi me duhet tani e dergini ne kete email
  amaxharraj1@gmail.com

  ReplyDelete
 43. AMUNDET TE ME GJENI REFERATIN E "FSHEHTESIA E VULES SE BLERT"

  ReplyDelete
 44. Pershendetje a mund te ma gjeni referatin e vepres albumi nga fan s noli

  ReplyDelete
 45. a ka mundsi referatin keshtjellat ju lutem ne email me ma dergu agron.ma@gmail.com

  ReplyDelete
 46. Me duhet referati i lektyres Era Dhe Kolona-Hivzi Sulejmani

  ReplyDelete
 47. me duhet referati per shkelqimin dhe renia e shokut zylo ju lutem me shpejt

  ReplyDelete
 48. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 49. ju lutem a bon referatin zogu dhe kulla qe te jet gati deri me daten 16:08:2017

  ReplyDelete
 50. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 51. A mund te publikoni referatin e pallatit te endrrave ismail kadare

  ReplyDelete
 52. ju lutem dhe une dua referati e ismail kadare

  ReplyDelete